Beetek
Prezzo di listino da scontare (IVA esclusa) SKU: 9903046008
GDH04-60M
Cavo HDMI 2.0 attivo ottico progettato per trasmettere segnali HDMI senza perdite di qualità fino a 7680 x 4320 @ 60 Hz su distanze fino a 100 metri, senza necessità di alimentazione esterna. Questa soluzione Plug & Play combina fibra ottica e rame, garantendo prestazioni elevate e integrità del segnale anche su tratte estese.
Caratteristiche principali
  • Plug & Play senza alimentatore esterno
  • Supporta risoluzioni fino a 8K
  • Supporta HDCP 2.2, ARC, HDR e CEC
  • Lunghezze personalizzabili
DF100
Caratteristiche principali
  • Può essere impilato o appeso al rack, risparmiando più spazio per lo stoccaggio
  • La bobina completamente chiusa funge da protezione, anticaduta, antiurto e facile da trasportare
BH03
BH03 è un cappuccio di protezione staccabile di medie dimensioni, in lega di alluminio, per salvaguardare la fibra ottica e altri tipi di cavi durante le installazioni. Può essere utilizzato con qualsiasi cavo che abbia un diametro esterno fino a 35 mm. Un prodotto semplice ma efficace, progettato appositamente per il settore del noleggio e dell'allestimento per proteggere la fibra ottica a sei nuclei, cavi CAT, SDI, HDMI, DP e altri da ambienti difficili.
Technical characteristics
GDH04-60M
    • Signal type: HDMI2.1
    • Lenght: 60 m
    • Input connector type: HDMI TypeA male
    • Output connector type: HDMI TypeA male
    • Connector gold plating: gold-plated copper shell
    • Connector structure: zinc alloy mold
    • Connector dimensions: HDMI TypeA male; 55.2 x 20 x 12 mm
    • In-wall installation: not supported
    • Connector fastening type: plug sure type HDMI connector provide
    • Plug & Play: yes
    • Cable structure: copper wire + aluminum foil + armored tube + outer jacket
    • Copper wire material: 7 multi-strand tinned copper wires
    • Copper wire specification: 24AWG x 1, 26AWG x 1, 28AWG x 3, 30AWG x 2
    • Cable diameter: 5.8 mm
    • Spiral tube diameter: 2.8 mm ±0.1 mm
    • Jacket material: matt frosted TPU
    • Jacket color: dark grey
    • EDID: pass-through
    • DDC: yes
    • HDMI audio: yes
    • 3D: yes
    • CEC: yes
    • ARC: yes
    • HDCP: HDCP2.3
    • HDR: yes
    • Plenum-rated: yes
    • XvYCC color space: yes
    • Resolution: 7680 x 4320 @ 30 Hz
    • Clock bandwidth: 1600 MHz x 3
    • Transmission rate: 48 Gbps
    • Reclocking chip: support above 30 m
    • Pixel reclocking: yes
    • ESD protection: yes
    • Hot swap: yes
    • Delay: zero frame delay
    • Compression: none
    • Sampling rate: 8 - 16 bit within the bandwidth range
    • Sampling ratio: RGB 4:4:4, YUV 4:4:4, YUV 4:2:2, YUV 4:2:0
    • Anti-jamming: yes
    • Tensile strength: ≤ 200 N
    • Compressive strength: 1000 N/10 cm
    • Minimum bending radius: ≥ 10D (*D is the outer diameter of the cable)
    • Operating temperature: -30 to 80 ℃
DF100
  • Product material: ABS, PP
  • Product color: black
  • Multi-surface placement: all five surfaces can be placed on the ground / table surface
  • Portable / hanging: portable, or placed on a cable rack
  • Stackable: multiple units can be stacked together to save space
  • Custom information: user can customize information for easy management
  • Single-person manageability, one person can quickly unwind and retract cable
  • Folding handle: yes
  • Extended handle: supports detachable extended handle
  • Bearing structure: labor-saving built-in bearing
  • Cable holder: yes
  • RJ45 connector holder: yes
  • Product dimensions: 32 x 16.5 x 38.5 cm
  • Weight: 1.5 kg
BH03
  • Product material: aluminum alloy shell
  • Product color: black
  • Applicable products: fiber, CAT, HDMI / DP cables
  • Maximum outer diameter: 35 mm
  • Product structure: peanut shell structure (detachable design for easy installation)
  • Customer logo: customization provided for 1000 pieces or more
  • Size: 130 x 35 x 48.47 mm