SKU: PLUPS120W
Available
100 Available items Available in European warehouse
120 W universal power supply
120 W universal power supply with automatic output voltage. It comes with 14 connectors of different types. Compatible with most laptop brands. Input voltage: 100 - 240 VAC 50/60 Hz 1.6 A.
  • Output voltage (DC): 15 / 16 / 18.5 / 19 / 19. 5 / 20 VDC automatic switch
  • Power consumption: Max 120 W