SKU: ELOEPRO12ACOVER
Available
50 Available items
Available in European warehouse
Add to cart
Cover for Elokance ePro 12 A
Protective cover suitable for Elokance ePro 12 A loudspeakers.
Elokance protective cover
Compatible for EPRO 12 A
Colour: black
Cover adapted to the handles of the speaker
Elokance logo on cover
Easy to install and remove
The speaker can be used with the cover mounted
Official product of the French brand Elokance
Resistant closure
prices may have variations due to the currency fluctuation
SKU: ELOEPRO12ACOVER
Available
50 Available items
Add to cart
Related products
Elokance
ePro 12 A - 1000 W 2 ways high-end professional...