SKU: ELOEPROSUB15ACOVER
Available
50 Available items
Available in European warehouse
Add to cart
Cover for Elokance eProSub 15A
Protective cover suitable for Elokance eProSub 15A subwoofer.
Protective cover Elokance
Compatible for eProSub 15A
Color: black
Cover adapted to the handles of the enclosure
Elokance logo on cover
Easy to install and to remove
The enclosure can be used with the fitted cover
Official product of the French brand Elokance
Resistant closure
SKU: ELOEPROSUB15ACOVER
Available
50 Available items
Add to cart
Related products
Elokance
ePro Sub 15 A - 1200 W high-end 15" active...