SKU: 00HTI152
Available
4 Available items Available in Italian warehouse
HTI 152 OSRAM 150W GY9,5 5000°K
  • Colour Temp.: 5000K
  • Type: HTI
  • DE/SE: SE
  • Lumen: 10000
  • Voltage: 95V
  • Watt: 152W
  • Lifetime/H: 2000
  • Box Quant.: 1
  • Length: 48 mm