Sony
prices may have variations due to the currency fluctuation
SKU: VPLL-3007
Technical characteristics
  • Throw ratio: 0.65:1
  • Screen size: 60" - 300"
  • V. shift: +10, -5%
  • H. shift: ±4%
  • Focus: manual
  • F value: F1.75
  • Weight: lens 1.7 kg
  • Dimensions (W x H x D): 150 x 150 x 222 mm